Mieszkanie trzypokojowe na Psim Polu

Rodzinne Osiedle Słowik dedykowane jest osobom, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Mieszkania trzypokojowe na osiedlu Psie Pole zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny i przestronny, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rodzin z dziećmi. Salon połączony z aneksem kuchennym umożliwia opiekę nad pociechami podczas codziennych domowych obowiązków, a balkon bądź taras pozwala na chwilę wytchnienia przy porannej kawie w blasku wschodzącego słońca.

osiedleslowik

Mieszkanie 3-pokojowe

Mieszkania 3 pokojowe składają się najczęściej z dwóch nieprzechodnich pokoi i salonu połączonego z aneksem kuchennym. W ofercie dostępne są także lokale posiadające dodatkową przestrzeń użytkową, czyli balkon bądź duży taras. Tego rodzaju udogodnienie poprawia komfort życia, podnosi standard mieszkania i daje możliwość jeszcze bliższego obcowania z naturą bez wychodzenia z domu.

Zadzwoń71 79 666 72
osiedleslowik
osiedleslowik

3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu

Mieszkania trzypokojowe dedykowane są rodzinom z dwójką dzieci. Na wczesnych etapach wychowania, dzieci mogą dzielić ze sobą pokój, by rodzice mogli wygospodarować przestrzeń na sypialnie tylko dla siebie. Dzięki temu, każdy z członków rodziny będzie czuł się komfortowo, posiadając w mieszkaniu własny kąt. Spokojna dzielnica jaką jest Psie Pole dodatkowo wpłynie na poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Zadzwoń71 79 666 72

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny

Pojęcie słowa dom zmienia się na przestrzeni życia. Dla małych dzieci jest to miejsce, w którym czują się bezpiecznie ze względu na obecność rodziców. Z biegiem lat dom staje się nie tylko „czterema ścianami i dachem”, ale przede wszystkim czymś niematerialnym kojarzonym z miłością, relacjami i zwyczajami. Wybór miejsca, w którym chce stworzy się dla kogoś przestrzeń pełną rodzinnego ciepła jest zatem bardzo trudny. Osiedle Słowik wychodzi naprzeciw potrzebom rodzin i tworzy mieszkania, które spełniają wszelkie warunki do tego, by mogły się one stać prawdziwym domem.

osiedleslowik

Zachęcamy do zapoznania się z listą mieszkań i do wyboru perfekcyjnego miejsca do życia dla swojej rodziny.

Zadzwoń71 79 666 72
Sprawdź ofertę mieszkań

Przykładowe mieszkania na Osiedlu Słowik

 • 43,38 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  239 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 43,38 m²
 • 50,17 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  267 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 50,17 m²
 • 55,77 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  295 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 55,77 m²
 • 56,89 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  310 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 56,89 m²
 • 58,04 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  320 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 58,04 m²
 • 64,70 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  350 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,70 m²
 • 64,59 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  330 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,59 m²
 • 92,84 m² Mieszkanie 4-pokojowe
  465 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 4-pokojowe - 92,84 m²
 • 101,33 m² Mieszkanie 5-pokojowe
  495 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 5-pokojowe - 101,33 m²

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Mieszkanie trzypokojowe we Wrocławiu

Dom jest pojęciem, które posiada wiele znaczeń. Najczęściej jednak kojarzy się z bezpieczeństwem, z najbliższymi i ze wspomnieniami. Tworzą go ludzie, którzy pragną cieszyć się z każdej przeżywanej wspólnie chwili, decydują się na wychowanie potomstwa i pragną zapewnić swoim dzieciom najlepsze warunki życia. Chęć spędzania ze sobą życia niesie za sobą konieczność znalezienia przestrzeni, która w jak najlepszy sposób odpowie na potrzeby rodziców i ich dzieci.
Osiedle Słowik na Psim Polu tworzone jest z myślą o osobach, które za najwyższą wartość uznają rodzinę. Spokój i cisza pozwalają na czerpanie przyjemności z najmniejszych nawet momentów spędzanych w towarzystwie osób, które się kocha. Mieszkania trzypokojowe na wrocławskim Psim Polu to opcja idealna dla ludzi, którzy chcą stworzyć przestrzeń do wspólnego życia, nie rezygnując tym samym z samorealizacji.
Doskonały dojazd do centrum miasta pozwoli zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Przestrzeń wokół osiedla znajduje się daleko od ruchliwych ulic i zagospodarowana jest z myślą o najmłodszych. Place zabaw, miejsca do rodzinnych spacerów zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wspomnienia, a także staną się miejscem zawiązywania się pierwszych przyjaźni.

Sprawdź ofertę mieszkań
osiedleslowik
7,5 km do centrum miasta
osiedleslowik
W sąsiedztwie rzeka Widawa
osiedleslowik
500 m transport publiczny
osiedleslowik

Lokalizacja – Wrocław, Psie Pole

Inwestycja Osiedle Słowik położona jest w spokojnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Tarasa Szewczenki na Psim Polu. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, a także rzeki Widawa sprawia, że dzielnica ta może stać się doskonałym miejscem odpoczynku od hałaśliwego Wrocławia.

 • osiedleslowikPrzedszkola
 • osiedleslowikPrzychodnie
 • osiedleslowikRestauracje
 • osiedleslowikSklepy

Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!