Mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu

Mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Bez względu jaka liczba pokoi  znajduje się w mieszkaniu dodatkowa duża przestrzeń pozwoli Twoim pociechom na bezpieczną zabawę pod Twoim okiem w otoczeniu natury. Korzystanie z uroków pogody oraz świeżego powietrza pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego dziecka i zapewni Mu szczęśliwe dzieciństwo. Mieszkanie z ogrodem na Psim Polu to gwarancja spokoju, ciszy i komfortu płynącego wprost z natury.

osiedleslowik

Mieszkania z ogródkiem na sprzedaż

Ogród to luksus, który pozwala na relaks niezależnie od okoliczności. Kolorowe kwiaty, krzewy i ulubiona książka to wymarzony scenariusz, a także definicja szczęśliwego życia. Wygospodarowanie własnego zielonego zakątka i opieka nad roślinami pozwala na wyciszenie i regenerację po ciężkim dniu pracy. Mieszkanie z ogrodem to miejsce, w którym możesz stworzyć swoją małą, zieloną strefę luksusu gdzie oderwiesz się od biura i zrelaksujesz po pracy.

Zadzwoń71 79 666 72
osiedleslowik
osiedleslowik

Mieszkania z ogródkiem dla rodziny

Mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu pozwala na spędzanie czasu w gronie znajomych. Otwarta, zielona przestrzeń to doskonałe miejsce nie tylko na samotny wieczorny relaks, ale także na organizację urodzin czy imienin. Zapach grilla, szum wiatru i zieleń krzewów przeniosą Cię w inną rzeczywistość i pozwolą zapomnieć o codziennych problemach. Takiej przestrzeni nie można porównać z tarasem lub balkonem.

Zadzwoń71 79 666 72

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Mieszkanie z ogródkiem na Psim Polu

Mały basen w lecie, hamak, piaskownica to tylko niektóre elementy doskonale wpisujące się w krajobraz mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu. Psie Pole to spokojna dzielnica, dzięki której zabawa Twojego dziecka będzie jeszcze przyjemniejsza. Ograniczona przestrzeń daje poczucie bezpieczeństwa – masz pewność, że Twojemu dziecko nic nie grozi. Podczas beztroskiej zabawy możesz relaksować się na hamaku bądź zażywać kąpieli słonecznej na ulubionym leżaku. Mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Psie Pole to doskonała alternatywa dla oferty domu jednorodzinnego. Poczujesz się w nim beztrosko i swobodnie.

osiedleslowik

Zachęcamy do zapoznania się z listą mieszkań i do wyboru perfekcyjnego miejsca do życia dla swojej rodziny.

Zadzwoń71 79 666 72
Sprawdź ofertę mieszkań

Przykładowe mieszkania na Osiedlu Słowik

 • 43,38 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  239 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 43,38 m²
 • 50,17 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  267 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 50,17 m²
 • 55,77 m² Mieszkanie 2-pokojowe
  295 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 2-pokojowe - 55,77 m²
 • 56,89 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  310 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 56,89 m²
 • 58,04 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  320 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 58,04 m²
 • 64,70 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  350 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,70 m²
 • 64,59 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  330 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,59 m²
 • 92,84 m² Mieszkanie 4-pokojowe
  465 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 4-pokojowe - 92,84 m²
 • 101,33 m² Mieszkanie 5-pokojowe
  495 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 5-pokojowe - 101,33 m²

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Mieszkanie z ogrodem
na Osiedlu Słowik

Mieszkanie na kameralnym osiedlu to komfort przede wszystkim dla duszy. Duże skupiska ludzi, dźwięki miasta, hałas bywają bardzo uciążliwe i męczące. Ludzie stają się agresywni, bardziej podatni na choroby o podłożu nerwowym. Posiadanie mieszkania z dala od głośnego centrum pozwala na odpoczynek, a także zapewnia komfort związany z bezpieczeństwem. Osiedle Słowik zlokalizowane z dala od ruchliwych ulic, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych stanowi doskonałą lokalizacją dla rodzin z dziećmi.
Mieszkanie z ogródkiem we Wrocławiu daje możliwość posiadania własnej zielonej przestrzeni i zaaranżowania jej według własnego pomysłu. Obcowanie dziecka z naturą ma bardzo dobry wpływ na jego rozwój fizyczny i psychiczny. Oddychanie świeżym powietrzem, spacery po lesie czy zabawa z psem we własnym ogródku wywołają uśmiech nie tylko u Twojego dziecka, ale także u Ciebie. Praca nad własnym kawałkiem działki, czyli przydomowym ogrodem, jego aranżacją, sadzeniem nowych roślin posiada właściwości terapeutyczne. Opieka nad roślinnością uszczęśliwia bardzo wiele osób, głównie ze względu na widoczne efekty pracy własnych rąk. Ogród zmusza do wysiłku fizycznego, uczy systematyczności, ale przede wszystkim daje poczucie dumy i spełnienia. Praca w ogródku z pewnością nauczy Ciebie i Twoje dziecko odpowiedzialności i cierpliwości. Mieszkanie z ogródkiem na Psim Polu to doskonałe rozwiązanie również dla Twoich czworonożnych przyjaciół.

Sprawdź ofertę mieszkań
osiedleslowik
7,5 km do centrum miasta
osiedleslowik
W sąsiedztwie rzeka Widawa
osiedleslowik
500 m transport publiczny
osiedleslowik

Lokalizacja – Wrocław, Psie Pole

Rodzinne Osiedle Słowik znajduje się w odległości kilku kilometrów od centrum Wrocławia – na Psim Polu, przy ulicy Tarasa Szewczenki. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych zapewnia czystsze powietrze i wyższy komfort życia, szczególnie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Jednocześnie dostępne w okolicy usługi, sklepy, restauracje czy szkoły to pomoc pod ręką i wygoda na co dzień.

 • osiedleslowikPrzedszkola
 • osiedleslowikPrzychodnie
 • osiedleslowikRestauracje
 • osiedleslowikSklepy

Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!