Mieszkanie z tarasem we Wrocławiu

Osiedle Słowik to miejsce dla rodziny. Bogata oferta mieszkaniowa pozwala na dopasowanie lokum do indywidualnych potrzeb. Mieszkanie z tarasem we Wrocławiu to luksus, z którego można w pełni korzystać tylko w warunkach ciszy i spokoju. Psie Pole to dzielnica, która pozwoli Ci na relaks w otoczeniu natury i świeżego powietrza. Mieszkania z tarasem to opcja idealna dla rodzin z dziećmi, a także czworonożnych przyjaciół.

osiedleslowik

Mieszkanie z balkonem na Psim Polu

Poszukując mieszkania dla siebie i swojej rodziny należy wziąć pod uwagę bezpośredni dostęp do świeżego powietrza, a także otwartej przestrzeni. Mieszkania z balkonem lub tarasem we Wrocławiu to miejsce przeznaczone dla osób, które dostrzegają piękno natury i doceniają jej wpływ na samopoczucie. Czerpanie energii z natury to gwarancja uśmiechu i długiego życia.

Zadzwoń71 79 666 72
osiedleslowik
osiedleslowik

Taras z widokiem na tereny zielone

Nowe mieszkania z tarasem cechują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Stworzenie własnego kącika relaksu jest szczególnie ważne, gdy jesteś rodzicem pracującym. Chwilę wytchnienia możesz złapać na tarasie zaaranżowanym według własnego pomysłu. Taras z widokiem na zieleń i łyk ciepłej herbaty to definicja skandynawskiego szczęścia, którym się kierujemy tworząc dla Ciebie takie nieruchomości jak rodzinne Osiedle Słowik.

Zadzwoń71 79 666 72

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Mieszkanie z dużym balkonem we Wrocławiu

Mieszkanie z dużym balkonem doskonale sprawdzi się w lecie. Duża powierzchnia bez problemu zmieści stół i meble wypoczynkowe. Wspólne spożywanie śniadania w ciepły, letni poranek napełni Was pozytywną energią na cały dzień. Zamontowanie hamaka pozwoli natomiast na wieczorny relaks. Duży balkon to także dodatkowa przestrzeń użytkowa. Można tam przechowywać rzeczy, na które nie ma miejsca w mieszkaniu takie jak suszarka do ubrań czy rower. Powierzchnia balkonu jest na tyle duża, że bez problemu można podzielić ją na część wypoczynkową i mini magazyn.

 

osiedleslowik

Zachęcamy do zapoznania się z listą mieszkań i do wyboru perfekcyjnego miejsca do życia dla swojej rodziny.

Zadzwoń71 79 666 72
Sprawdź ofertę mieszkań

Przykładowe mieszkania na Osiedlu Słowik

 • 64,06 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  355 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,06 m²
 • 64,21 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  365 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 64,21 m²
 • 61,09 m² Mieszkanie 3-pokojowe
  345 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 3-pokojowe - 61,09 m²
 • 78,35 m2 Mieszkanie 4-pokojowe
  425 000 zł
  Sprawdź
  osiedleslowik
  Mieszkanie 4-pokojowe - 78,35 m2

Umów spotkanie z doradcą

i znajdź mieszkanie dla siebie...

Zadzwoń71 79 666 72

Mieszkanie z tarasem lub balkonem – Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie z dużym tarasem we Wrocławiu to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Dodatkowa przestrzeń może stać się doskonałym miejscem do zabaw nie tylko dla pociech, ale także zwierząt. Jest to duża zaleta naszej oferty. Przemyślana organizacja przestrzeni pozwoli wygospodarować nie tylko obszar rekreacyjny, ale także magazynowy. Taras może stać się także namiastką ogrodu. Duża powierzchnia umożliwi uprawianie ziół, warzyw czy roślin ozdobnych.
Duża powierzchnia to szerokie możliwości aranżacyjne, które zależą tylko i wyłącznie od wyobraźni. Taras lub balkon stanowić może przedłużenie salonu szczególnie podczas wiosny. W lecie natomiast duży taras umożliwi korzystanie ze słońca. Dla większej swobody i intymności możesz otoczyć się zielenią poprzez zasadzenie wysokich drzewek iglastych. Podczas zimy taras bądź balkon może pełnić rolę spiżarni bądź przechowalni roweru i innych sprzętów. Ponadto oferta na mieszkania na sprzedaż z tarasem na Psim Polu stanowi doskonałą alternatywę dla własnego domu na wsi z ogródkiem.
Zaledwie 7 km od centrum miasta czeka na Ciebie prawdziwa oaza spokoju, świeże powietrze, a także własny mini ogródek. Dodatkowo, zielona przestrzeń to także prawdziwy raj dla najmłodszych członków rodziny. Rozłożenie małego dmuchanego basenu podczas upalnego dnia w lecie będzie prawdziwą atrakcją, która dostarczy dzieciom dużo radości.

Sprawdź ofertę mieszkań
osiedleslowik
7,5 km do centrum miasta
osiedleslowik
W sąsiedztwie rzeka Widawa
osiedleslowik
500 m transport publiczny
osiedleslowik

Lokalizacja – Wrocław, Psie Pole

Osiedle znajduje się w jednej z najspokojniejszych dzielnic Wrocławia. Psie Pole zlokalizowane w północnej części miasta odpowiada na podstawowe potrzeby mieszkańców – w pobliżu znajdują się ośrodki edukacyjne, medyczne, sklepy i restauracje. Osiedle Słowik zlokalizowane jest przy ulicy Tarasa Szewczenki.

 • osiedleslowikPrzedszkola
 • osiedleslowikPrzychodnie
 • osiedleslowikRestauracje
 • osiedleslowikSklepy

Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!